Wesele w Krakowie: bez dj`a się nie obędzie.

Wesele w Krakowie: bez dj`a się nie obędzie.

Podczas organizacji ślubu i wesela można zgubić się w ilości spraw do załatwienia. Od znalezienia miejsca na przyjęcie weselne, po przez wybór alkoholi czy dekorację samochodu. Z tego też powodu, coraz więcej młodych par postanawia wynająć pomoc tak zwanego menadżera ślubnego. Jeżeli jednak nie chcesz skorzystać z takiej usługi, przeczytaj ten artykuł, ponieważ w nim znajdziesz sporo porad na temat posiłków podawanych na przyjęciu weselnym oraz wyboru muzyki.    Kwestia jedzenia to temat rzeka, w związku z tym na potrzeby artykułu skupimy się na najistotniejszych sprawach, o których spora część organizatorów nie zdaje sobie sprawy, co zazwyczaj odbija się na tym, w jaki sposób bawią się goście weselni.

Jedną z najistotniejszych norm jest to, aby jedzenia było sporo a samo jedzenie było  zróżnicowane. Należy nie zapominać o tym, że wesele to kilka godzin tańca, a w końcu chcemy, aby nasi goście posiadali dużo energii do zabawy. Swoją drogą, na weselach jedzenie odbywa się właściwie cały czas. Inną znaczącą sprawą jest wybór potraw. Należałoby zadbać, by były to dania ogólnie lubiane, gdyż nie ma nic gorszego, niż goście weselni, którzy zamiast tańczyć, rozmawiają o  niedobrym jedzeniu. W sytuacji gdy nie chcemy, by posiłki były nijakie, możemy zadbać o apetyczny sposób udekorowania czy podania.

W kwestii doboru muzyki na wesele, trzeba rozważyć dwie najpopularniejsze opcje, czyli zespół weselny oraz dj na wesele. Dj często jest tańszy niż kapela, na skutek ilości członków zespołu. Często w zespole, jeden z jej członków posiada też funkcję wodzireja. Obecnie jednak bardzo często da się wynająć dj’a i wodzireja za pomocą tej samej firmy. Należy wiedzieć, że dj’e mają o wiele większą listę piosenek, którą następnie usłyszycie na weselu. By odkryć odpowiedniego dj’a, czy zespół można oczywiście wystukać w wyszukiwarkę frazy takie jak „dj karków” czy „kapela weselna Katowice”, aczkolwiek o wiele lepiej jest zapytać znajomych nowożeńców, lub zawczasu zbierać wizytówki na weselach. Czasami dj wesele Kraków może okazać się dużo lepsza inwestycją niż kapela czy zespół.

85315203_6_644x461_dj-wodzirej-krzysztof-owczarzy-dobry-wybor-rybnik-slask-dj-na-wesele-naprawione

Comments are closed.